СПАЛЬНИЙ КОРПУС

СПАЛЬНИЙ КОРПУС

КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» має власний спальний корпус, розрахований на 70 здобувачів освіти. Всі іногородні здобувачі освіти гарантовано забезпечуються місцем в спальному корпусі. Атмосфера дуже сприятлива і демократична, що забезпечує комфортне проживання. 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

1. Спальний корпус має зручний блочний тип розташування кімнат. Блок  складається з 3-5 кімнат. У кожному блоці є санвузол, душова, бойлер для гарячої води, кімната для прання та сушки одягу з пральною машиною.

2. Комфортні умови проживання забезпечуються повним меблюванням кімнат (ліжка, шафи, тумби, стільці); наявністю кухні-кафе з холодильником, електроплитою та мікрохвильовою піччю, необхідним посудом; кімнатами для самопідготовки, зонами відпочинку.
Розміщена бібліотека з читальною залою та швидкісним інтернетом, яка працює щоденно до 19.00 год.

3. Кімнати розраховані на 3-6 чоловік. Проживання в спальному корпусі закладів професійної (професійно-технічної) освіти безкоштовне.

4. Спальний корпус має охорону і систему пожежної сигналізації. На першому поверсі знаходиться комендант спального корпусу, яка допомагає у вирішенні побутових питань. У нічний час працює чергова. 

5. При поселенні в спальний корпус з кожним мешканцем укладається Договір найму жилого приміщення та видається Ордер на поселення, який діє весь термін навчання.

 

   

   

   

   

 

ПЛАН виховної роботи в спальному корпусі

ПОРЯДОК забезпечення жилою площею

ПРАВИЛА внутрішнього розпорядку в спальному корпусі