Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019»

14 березня 2019 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», яка як завжди, подарувала учасникам і глядачам нові ідеї, приємні зустрічі з колегами, знайомство з інноваційними технологіями та експонатами у сфері освіти і навчання.

КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» представив на виставку майстер-клас «Шоколад — цар солодощів», який продемонстрували майстер виробничого навчання Леоненко Ірина і учениця групи № 25 Любавіна Валерія та виставку-продаж Великодніх рушників. Ліцей нагороджено дипломом Національної академії педагогічних наук України та МОІНУ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за активну участь у реформуванні національної системи освіти.

Захід черговий раз довів високий рівень роботи педагогічних і учнівських колективів, закладів освіти, продемонстрував згуртованість, досвідченість і вміння представити свої досягнення та здобутки.


ХI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2020» Вперше за 11 років Міжнародна виставка;Сучасні заклади освіти; (2020) відбувалася у літній період, 4-6 серпня 2020 року, період відпусток, та ще й в умовах карантину. Та не зважаючи на ці та інші незручності, виставка все одно відбулася!  Професійно-технічна освіта Київщини, уже традиційно, була
представлена чи не найпотужніше серед систем ПТО України. КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» нагороджено срібною медаллю та дипломом Національної академії педагогічних наук України та МОІНУ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за активну участь у реформуванні національної системи освіти.