Дата публікації: 04.10.2020 Рубрика: Новини ліцею
На свято Дня працівників освіти та 80-річчя професійно-технічної освіти України у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» завітали міський голова м. Василькова Володимир Сабадаш та його заступник Ігор Кухаренко. З нагоди свята почесні гості вручили працівникам освітнього закладу грамоти за сумлінну та самовіддану працю. Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджена директорка ліцею Людмила Постоленко.
Шановні колеги! Нехай професійний успіх творча наснага та оптимізм крокують із Вами з року в рік, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню всіх планів та задумів. Зі святом!!!