Дата публікації: 21.11.2019 Рубрика: Новини ліцею
З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини, європейського майбутнього України, а також їх відданості ідеалам свободи, справедливості у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» 21 листопада 2019 року проведено лінійку присвячену Дню Гідності і Свободи.
Була продемонстрована мультимедійна презентація «Революція Гідності», присутні пом'янули хвилиною мовчання Героїв Майдану.
Здобувачі освіти взяли участь у флешмобі, який став своєрідним нагадуванням юному поколінню про те, якою ціною здобуто право України стати справжньою європейською державою.
Будьмо гідними пам'яті наших Героїв!