Дата публікації: 26.06.2020 Рубрика: Новини ліцею
28 червня 1996 року депутати Верховної Ради України ухвалили Основний Закон України – першу Конституцію суверенної української держави. Прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини та громадянина, а також сприяло подальшому розвитку демократичного українського суспільства.
Напередодні відзначення 24-ї річниці Конституції України в м. Василькові відбулося урочисте покладання квітів біля пам’ятника Т.Г.Шевченка в якому взяли участь міський голова Володимир Сабадаш, керівники установ, закладів, підприємств, організацій, а також долучилися здобувачі освіти КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».
З днем Конституції України!
Щиро бажаємо миру, єдності, злагоди, мудрості та сили!