Новини

Кулінарний Хаб в дії

Дата публікації: 20.02.2026 Рубрика: Дні відкритих дверей

У межах профорієнтаційної роботи для учнів закладів загальної середньої освіти сьогодні, 20 лютого 2026 року, у Васильківському професійному коледжі відбулася друга зустріч із нашими партнерами-роботодавцями – компанією «Ашан».
Представники компанії провели для студентів захопливий майстер-клас із приготування гречаного багета. Учасники мали можливість побачити повний технологічний процес приготування виробу, дізнатися про особливості роботи з тістом та сучасні підходи до випікання.
Особливо яскравим моментом заходу стала презентація авторської страви – гречаного багета з оселедцем, ківі, червоною цибулею та зеленню під ніжним вершковим соусом.
Зустріч стала не лише кулінарною подією, а й професійним діалогом. Наші партнери ознайомилися з сучасною матеріально-технічною базою коледжу, кухонним і технологічним обладнанням, відзначили високий рівень організації освітнього процесу, зміст та якість навчальних програм, за якими ми готуємо майбутніх фахівців.
Особливо приємно, що представники «Ашан» підкреслили актуальність наших оновлених програм підготовки кадрів, адже саме для таких роботодавців ми формуємо конкурентоспроможних, компетентних та готових до роботи спеціалістів.
Щиро дякуємо нашим партнерам:
•    Лемеш Катерині – HR manager;
•    Мінченку Олександру – начальнику відділу «Пекарня»;
•    Сойко Мирославі – начальнику відділу «Кулінарія»;
•    Сороці Тетяні – кухарю
за професіоналізм, відкритість, підтримку та активну участь у профорієнтаційній роботі з молоддю.
Попереду – нові зустрічі, спільні майстер-класи, обмін досвідом і подальше зміцнення співпраці задля підготовки конкурентоспроможних фахівців для сучасного ринку праці. Разом створюємо можливості для професійного майбутнього наших учнів!