Дата публікації: 17.01.2020 Рубрика: Новини ліцею
17 січня 2020 року в рамках угоди про співпрацю між містом Васильків та містом Томашув – Любельський Республіки Польща у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбулася дружня зустріч польської делегації на чолі з мером міста Томашув - Любельський Войцахом Жуковським з колективом закладу.
У ході зустрічі гості познайомилися з матеріально-технічною базою ліцею, новітніми освітніми технологіями, що запроваджуються у закладі, обговорили ряд важливих питань про подальшу співпрацю. Обмін досвідом у галузі професійної освіти, стажування викладачів та майстрів виробничого навчання, проходження виробничої практики здобувачами освіти ліцею на базі польських підприємств, надання послуг – саме ці актуальні проблеми були в центрі уваги обох сторін.