Новини

ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Дата публікації: 13.09.2021 Рубрика: Новини ліцею

06-10 вересня 2021 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшов тематичний Тиждень, приурочений до Дня фізичної культури та спорту. Організував та провів змагання викладач фізичної культури Анатолій Бондар. Протягом тижня наші здобувачі освіти змагалися в першості ліцею з футболу серед збірних команд професій. Бронзовими призерами першості стала збірна команда з професії «Муляр. Штукатур». Друге місце посіла збірна команда з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Адміністратор». Перемогу святкували футболісти збірної команди з професії «Електрозварник ручного зварювання. Водій кат. В».

10 вересня в рамках Тижня була проведена спартакіада з силових видів спорту серед команд груп юнаків ліцею, де учні змагалася в підтягуванні на гімнастичній перекладині, метанні гранати 700 г на дальність, армреслінгу, підніманні гирі 24 кг (ривок)  та перетягуванні линви.

РЕЗУЛЬТАТИ СПАРТАКІАДИ

Підтягування у висі:

І місце – Остюкевич Іван, 13 група.

ІІ місце – Бойко Назар, 16 група.

ІІІ місце – Кліщ Дмитро, 12 група.

Метання гранати:

І місце – Ахтонський Валентин, 22 група.

ІІ місце – Зімін Едуард, 23 група.

ІІІ місце – Сурайченко Олександр, 12 група.

ІІ місце – Бондар Володимир, 22 група.

ІІІ місце – Абубакіров Владислав, 33 група.

Перетягування линви:

І місце – команда 22 групи.

ІІ місце – команда 33 групи.

ІІІ місце – команда 16 групи.

Командні результати:

І місце – команда 12 групи з професії «Електрозварник ручного зварювання. Водій кат. В».

ІІ місце – команда 22 групи з професії «Електрозварник ручного зварювання. Водій кат. В».

ІІІ місце – команда 33 групи з професії «Муляр. Штукатур»

Переможці та призери змагань були нагороджені  медалями та грамотами. Пам’ятаймо: у здоровому тілі – здоровий дух!