Дата публікації: 20.11.2020 Рубрика: Новини ліцею
З 16 по 20 листопада 2020 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» успішно пройшов Тиждень української писемності та мови.
Марина Іваницька, викладач української мови та літератури, провела цікаві заходи з учнями та педагогами ліцею.
У групі 15 з професії «Кухар» був проведений відкритий урок на тему: «Мовне кафе «Українська хата»». Для педагогів Марина Володимирівна презентувала, як учасник Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», майстер-клас на тему: «Як навчити сучасно».
У рамках Тижня української писемності успішно відбулися Міжнародний конкурс з української мови імені Петрі Яцика та мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді Тараса Шевченка.
Володимир Новокщонов, учень І курсу групи 16 презентував свій проєкт «Значення Дня української мови та писемності».